Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

Szolenie Naprawa szyb samochodowych

Szkolenie z zakresu naprawy szyb samochodowych przeznaczone jest dla wszystkich osób, które pragną nauczyć się w jaki sposób fachowo radzić sobie z odpryskami i zarysowaniami na szybie. Jesteśmy pierwszym w Małopolsce, który oferuje swoim klientom usługę naprawy uszkodzonych szyb samochodowych. Dzięki prowadzonemu przez naszych specjalistów szkoleniu zdobędziesz niezbędne do wykonywania tego zawodu umiejętności oraz kwalifikacje.

Szkolenie z zakresu naprawa szyb samochodowych – dlaczego warto?

Problemy związane z szybami dotykają sporej części właścicieli pojazdów. Umiejętność usuwania uszkodzeń jest więc współcześnie bardzo poszukiwana i otwiera nowe możliwości zawodowe. Organizowane przez nas szkolenie pod okiem wykwalifikowanych fachowców pozwoli zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Dzięki nim będziesz gotowy na wykonywanie profesjonalnych i dokładnych napraw samochodów.

Zakres szkolenia z napraw szyb samochodowych


Organizowane przez nas szkolenie składa się z dwóch części:

Teoretycznej, czyli jednodniowego szkolenia, podczas którego nauczysz się rozpoznawać najczęstsze przyczyny uszkodzeń szyb. Dowiesz się, które z nich nadają się do usunięcia. Otrzymasz również wiedzę z zakresu prawidłowego używania narzędzi.


Praktycznej, podczas której wspólnie zajmiemy się przeprowadzeniem napraw uszkodzonych szyb. Na tę część kursu składa się zarówno czas na pracę pod okiem instruktora, jak i samodzielne naprawy.


Szkolenia Auto Gamma ulotka
Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenia fachowej naprawy, na którą składa się prawidłowe przygotowanie powierzchni, bezpieczne nawiercenie otworu z pomocą specjalistycznego sprzętu, mocowanie mostka. Podczas szkolenia uczestnicy dowiadują się także, jak pracować z ciśnieniem oraz podciśnieniem, w jaki sposób wykorzystać żywicę wypełniającą oraz wykończeniową oraz jak operować lampą UV, która ma podnieść trwałość całego zabiegu.


Każde szkolenie zakończone jest egzaminem, którego pozytywny wynik równoznaczny jest z otrzymaniem certyfikatu. Każdy uczestnik może liczyć na pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy udzielą pomocnych wskazówek oraz będą obserwować pracę. W razie potrzeby wskażą błędy oraz podpowiedzą, w jaki sposób je wyeliminować. Ukończenie tego rodzaju kursu to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zdobyć nowe umiejętności w celu poszerzenia świadczonych usług lub otwarcia własnego biznesu. Zdobyty certyfikat pomoże zdobyć klientów i oferować usługi na najwyższym poziomie.

Polecamy!

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy  profesjonalny zestaw do naprawy szyb samochodowych Auto Gamma
Kup Teraz!
Kraków, ul.Siemaszki, 1 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00
Rezerwuj termin online!