Kraków, ul.Siemaszki 1, 31-201

Polerowanie szyb

Polerowanie szyb samochodowych Kraków


Różnorodne nawierzchnie po których się poruszamy, odłamki kamieni, piasek, pyły czy inne luźne zanieczyszczenia drogowe, powoduję że nasze auto poprzez zmienne warunki atmosferyczne narażone jest na uszkodzenia. W skutek tych czynników na szybach samochodowych pojawiają się często małe lub duże rysy.

Rysy na przedniej szybie są czymś więcej niż tylko nieestetycznym aspektem wizualnym, uszkodzona przednia szyba może negatywnie wpływać na widoczność, a nawet doprowadzić do wypadku.

Takie skazy mogą prowadzić do większych problemów i zbędnych kosztów, więc naprawa skazy na szybie powinna być wykonana bezzwłocznie, najlepiej u specjalisty.

Zamiast wymieniać szybę, co wiąże się z dużymi kosztami oraz długim czasem oczekiwania, możemy staranie naprawić, odrestaurować porysowany obszar szyby.

Szyba samochodowa Auto Gamma

Mogę to zrobić na własną rękę, czy muszę korzystać z usług Auto Gamma?


Polerowanie poprawia jakość widzenia, pod warunkiem że ten proces zostanie właściwie wykonany dlatego warto zlecić to profesjonalnym serwisom. Jako Eksperci Naprawy szyb potrafimy skutecznie eliminować wszelkie rysy na szybach czy pęknięcia. Oferujemy fachowa poradę!

Na rynku jest wiele propozycji produktów, którymi możemy takiej naprawy dokonać samodzielnie, jednak bardzo łatwo można popełnić błąd oraz zrobić to niedokładnie i problem nie zostanie zniwelowany a wręcz spotęgowany !

Zachęcamy, by skorzystać z pomocy osób, które specjalizują się w takich usługach.

Dzięki temu mamy gwarancję bezpieczeństwa i spokojną głowę.

Kraków, ul.Siemaszki, 1 31-201
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00
Rezerwuj termin online!