Naprawa szyb
Wymiana Szyb
Ul. Siemaszki 1, Kraków
al. 29 Listopada 178, Kraków

O nas

Cała gama powodów, by odwiedzić warsztat Auto Gamma


Auto Gamma to firma motoryzacyjna z wieloletnią tradycją istniejąca na rynku od 1993 roku. W swoim dorobku mamy setki zadowolonych klientów, tyle samo pozytywnych opinii i doświadczenie, które pozwala nam na celne określenie potrzeb klienta i tym samym dobór trafnych rozwiązań.

Kraków i okolice – jesteśmy tu znani


Nasz zespół specjalistów formował się na przestrzeni lat i z przekonaniem możemy mówić, że pracują dla nas najlepsi fachowcy, dla których praca przy autach to przyjemność i powołanie. Nasi klienci wracają do nas i polecają swoim znajomym, być może Ty też trafiłeś tutaj właśnie z rekomendacji.

W naszej ofercie widać specjalizację szczególnie w kilku obszarach. Na rynku wyróżniamy się jako jeden z liderów w Polsce w zakresie regeneracji i adaptacji reflektorów samochodowych. Wśród bogatej oferty znajdą się m.in.:

- naprawa bądź wymiana szyb samochodowych – czołowej, bocznych oraz tylnej,
- polerowanie i kompleksowa regeneracja lamp samochodowych,
- detailing auta, pranie, czyszczenie, renowacje, woskowanie czy zmiana koloru auta

Naprawa i wymiana szyb samochodowych – dlaczego my?


Niniejsza strona dedykowana jest głównie usługom związanym z naprawą i wymianą szyb samochodowych. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przy pracy na różnorodnych przypadkach z jakimi zgłaszali się do nas nasi klienci, wypracowaliśmy rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Prócz sprawnych fachowców dodatkowym atutem jest nasza współpraca z Glass Technology, które jest liderem w branży technologicznej w zakresie sprzętu do naprawy szyb. Dzięki temu jeśli wada na powierzchni szyby kwalifikuje się do naprawy mamy niemalże 100% pewność, że po zabiegu będzie tak samo funkcjonalna. Podobnie postępujemy z wymianą szyb – zawsze staramy się to robić starannie i precyzyjnie, by zagwarantować zadowolenie klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia nas w Krakowie.
Naprawa Szyb
Ul. Siemaszki 1, Kraków
Wymiana Szyb
al. 29 Listopada 178, Kraków
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 07.00-18.00
Sob: 08.00-14.00
Rezerwuj termin online!